Image default
SİYASET

Yeni Çalışma Bakanı Jülide Sarıeroğlu, twitter hesabını kapattı – SİYASET

 

Başbakan Binali Yıldırım’ın, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’la görüşmesinin ardından basın toplantısı düzenleyerek yeni kabineyi açıklaması gündemi hareketlendirdi. Yeni kabinede yer alan Jülide Sarıeroğlu’nun twitter hesabından yaptığı eski paylaşımlar kısa sürede gündeme otururken, Sarıeroğlu hesabını kapattı.

Başbakan Binali Yıldırım’ın açıkladığı yeni kabine listesinde Mehmet Müezzinoğlu’nun yerine Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı olan AKP Ankara Milletvekili Jülide Sarıeroğlu, twitter hesabını kapattı. Twitter kullanıcılarının Sarıeroğlu’nun eski paylaşımlarını gündeme taşıması yeni bakanı zora soktu. Jülide Sarıeroğlu’nun paylaşımlarında Fethullah Gülen’e ait bir söz, “Tayyip istifa” sloganı gibi ifadeler yer alıyordu.

GÜLEN TWEETLERİ ORTAYA ÇIKTI

Yeni Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Jülide Sarıeroğlu’nun Fethullah Gülen ile ilgili attığı tweetler sosyal medyada dolaşıma girince yeni bakan Twitter hesabını kapattı.

“TAYYİP İSTİFA”

Sarıeroğlu’nun 12 Mayıs 2013 tarihinde yaptığı paylaşımda, “Tayyip İstifa” sloganı yer alıyor. Haber Sol’da yayınlanan bir haberin linkini twitter’da paylaşan Sarıeroğlu, bunların ortaya çıkamsından hemen sonra hesabını kapattı.

 

Related posts

Beykoz’da ihale skandalı – SİYASET

admin

Bakanlıklar yeniden değişiyor! – SİYASET

admin

Kara Eylülü Hazırlayanlar Ateşe Boğulsun

admin

Leave a Comment