AKP İlçe Başkanı: Okulda hademe olmak isteyen bana ismini yazdırsın – SİYASET

 

CHP‘li eski milletvekili ve Korkusuz gazetesi yazarı Barış Yarkadaş, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda okullara alınacak ve 3 aylık çalıştırılacak hademe pozisyonu için AKP ilçe başkanlığına isim yazdırılması gerektiğini gözler önüne serdi.

OLAĞAN BİR OLAYMIŞ GİBİ SOSYAL MEDYA HESABINDAN PAYLAŞIYOR

Çorlu Sağlık Müdürlüğü’nde çalışan AKP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Yüksel, olağan bir olaymış gibi sosyal medya hesabı Facebook üzerinden yayınladığı ilanda, okullarda hademe geçici süreli çalıştırılmak üzere temizlik personeli alınacağını ve çalışmak isteyenlerin ise AKP İlçe Binasına gelip isimlerini kendisine yazdırmasını istedi.

Çorlu Sağlık Müdürlüğü’nde çalışan AKP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Yüksel’in sosyal medya hesabından yayınladığı o skandal paylaşım şu şekilde:

Değerli arkadaşlar Çorlu’daki çeşitli okullarda 3 aylık temizlik elemanı olarak çalışacak personele ihtiyaç vardır ilgilenen kişiler yarın İŞKUR’a başvurup kayıt açtırıp Perşembe günü AK Parti binamıza gelip bana isimlerini yazdırabilirler

Vahap yıldız AK Parti İlçe Başkan Yardımcısı

MİLLİ EĞİTİM DURURKEN AKP NE ALAKA?

AKP İlçe Başkan Yardımcısı İbrahim Yüksel’in söz konusu paylaşımına yorum yapan bir vatandaş ise başkanın bu vurdum duymaz tavrına tepki göstererek, “Milli eğitim dururken ak parti ne alaka? Her yere kendi elemanlarını yerleştirmeye devam ediyorlar saçmalığa bak.” ifadelerini kullandı.

Milli Gazete

About admin

Check Also

Son dakika… Sri Lanka’da petrol bitti! Yalnızca 1 günlük stokları kaldı

Ekonomik ve siyasi krizin hakim olduğu Sri Lanka’da Başbakan Ranil Wickremesinghe yaptığı açıklamada, “Petrol stoğumuz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.