Bedava İnternet Paketleri

Cep telefonları arasında yaşanan yoğun rekabet, tüketicilerin yararına kampanya ve promosyonların düzenlenmesine neden oluyor. Bunlardan biri olan bedava internet paketleri, tüm operatörler tarafından hâlihazırda düzenlenen promosyonlar arasında yer almaktadır.

Sil Süpür ile Türk Telekom Bedava İnternet

Mobil uygulamasını kullananlara özel olarak Türk Telekom bedava internet kampanyası ile dikkat çekiyor. Her cuma günü mobil uygulama üzerindeki kazı kazan formatındaki “Sil Süpür” uygulamasını kullanan kişiler, sıklıkla günlük, haftalık ve aylık olmak üzere farklı miktarlarda bedava internet paketleri kazanıyor.

Vodafone Bedava İnternet Paketleri

“Seviyorum İnterneti” testi ve farklı kampanyalarla, Vodafone bedava internet kazanmak mümkün. Sizin internet deneyiminize yönelik bilgi almak isteyen Vodafone, testi tamamen bitirenlere 3 GB internet hediye ediyor. Üstelik test, sadece birkaç dakika sürüyor.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Yine rakipleri gibi çeşitli uygulamalar ve kullanımlara özel ücretsiz internet veren Turkcell, basit şartları sağlayan tüm müşterilerinin bu imkanlardan yararlanmalarına fırsat veriyor.

Kullandığınız cep telefonu operatörünün ücretsiz internet paketleri ile kullanım şartlarına göre genellikle, tüm web sitelerine erişim sağlanmaktadır. Bazı kampanyalarla verilen bedava internet paketleri ise, sadece sosyal medya sitelerine yönelik düzenlenmektedir.

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.