Her işletmeye lazım olan DigiGarson ile Tanıştınız Mı ?

DİGİGARSON Matrix Teknoloji AŞ markasıdır ve %100 TÜRK malıdır. QR KOD teknolojileri ve YAPAY ZEKA değerlendirmelerine sahip olan DİGİGARSON bir POS OTOMASYON sisteminin çok daha ötesinde multi ( 13 ) DİL SEÇENEKLİ bir PLATFORMDUR.

 

DİGİGARSON,  CAFE – RESTAURANT – OTEL – BEACH – BÜFE vb. işletmeleri başka bir yardımcı programa ihtiyaç duymadan TEK bir (1) program ile yönetmek ve tüm işlemleri raporlamak üzere geliştirilmiş olup içerisinde,  POS OTOMASYON sistemi, YÖNETİM modülü, GARSON EL TERMİNALİ modülü, QR KOD ile SİPARİŞ modülü, MULTİ DİL seçeneği ile DİJİTAL MENÜ, SANAL POS ile ödeme modülü, MERKEZİ YÖNETİM modülü, GEL AL ve PAKET SERVİS  modülü yemek sepeti entegrasyonu, KVKK uyumlu CRM programı, eş zamanlı çalışan GARSON ÇAĞRI – HOUSE KEEPING – ODA SERVİSİ – kişiselleştirilebilir SERVİS butonu ve KASA – BANKA – CARİ HESAPLARI tutabileceğiniz REÇETE – DEPO – STOKLARINIZI yönetebileceğiniz aynı zamanda PERSONEL – ENERJİ ve MALİYET hesapları yapabileceğiniz E- FATURA, E- ARŞİV, E- DEFTER entegrasyonları ile ANALİZ MUHASEBE modülü,  bununla beraber  daha bir çok özellikleri barındırmakta ve  en önemlisi 7/24 tüm özellikleri kesintisiz ve sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır.

DigiGarson pazardaki liderliği almak üzere TÜRKİYE’nin ve Dünyanın her yerinde  FİYAT avantajı sağlayarak ve müşteri memnuniyetini ön planda tutarak hizmet vermektedir.

Her geçen gün büyüyen platformumuz. Sadece OTOMASYON dan Çok Daha Ötesi.

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.