AKODER Bir Çirkinliği Halka Duyuruyor – GÜNDEM

15 Kasım 2018 – 00:20 – Güncelleme: 15 Kasım 2018 – 00:37

 

Aileyi koruma Derneği bir mücadele örneği daha verdi…Müslüman Türk yapımıza uygun olan aile yapımızın bozulması için düşman güçler yıllarca basit olaylar halinde sundukları çok çeşitli çirkin faaliyetleri sanat vb gibi vasıtalarla milletimize aktarmaya gayret etmektedir….

Müslüman Türk ailesinin koruması için yıllarca yoğun faaliyet gösteren AKODER en son olarak sinamalarda milletimize sunulan bir edepsizliğe ve çirkinliği basın yoluyla karşı çıktı….

AKODER’in basın bildirisi:

Cameron Post’a Ters Terapi, Desiree Akhavan (vizyon filmi) tehlike saçıyor…

Film deyip geçelim mi…

Ergenlik çağındaki Amerikalı bir kız çocuğunun, eşcinsel olduğu için “düzelmek” üzere gönderildiği Evangalist okulda kurduğu ilişkileri konu alan film gizli denemeyecek kadar aşikar bir şekilde seviyesizliği normalleştirmenin peşinde…

“Bu yıl Sundance Film Festivali’nde jüri özel ödülünü alan film, duygularından ve isteklerinden utanmalarını sağlamak üzere ağır bir psikolojik tacize maruz kalan çocukların; kendileri, aileleri, birbirleri ve öğretmenleriyle yaşadıkları sıkıntılı ilişkiler ağına küçük bir kesit sunuyor.”  Şeklinde servis edilen film kadim öğretilerin, kutsal olan bilgilerin hoş görmediği eşcinsellik eğilimini pekiştirmek cesaret vermek en sonunda da normalleştirmek gayreti içerisinde. İnsan olmanın özüne duyulan saygının gereği olan doğruları yerle bir etmenin derdinde olan film bazı çevrelerde ” bireyin cinsel yönelimlerinin ötesinde, farklı olduğu düşünülebilecek herhangi bir tercihi nedeniyle maruz kaldığı baskıların, dünyanın her yerinde ve her zamanında ne kadar birbirine benzediğini ve yaşam sevincini öldürdüğünü de hatırlatıyor.” Şeklinde soslara batırılarak sevimli ve masum gösterilmeye çalışılıyor.

Bu ve benzeri filmlerin içeriklerinin iyice araştırılması yayın konusunda sınırlamalara tabii tutulmasını toplum huzurumuz ve çocuklarımızın ahlâkî gelişimleri açısından elzem buluyor yetkililere buradan sesleniyoruz…

Aile yapısını zedelediği, ergenlik çağındaki gençlerin cinsel sağlıklarına zarar verdiği. kötü örnek olduğu ve toplumsal yapımızı sarstığı için gerekli önlemlerin alınmasını istiyoruz. 

AKODER

AKODER’in basın açıklaması, filmin bir haftadır Türkiye çapında vizyonda olduğu bilgisi de iletildi.

kamudannethaber.com

 

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.