Mitinge katıl polisliği kap! – MEMURLAR

Halkın daha çok Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın mitinglerinden aşina olduğu çevre illerden miting alanına vatandaş taşıma usulüne AK Parti iktidarı yenisini de ekledi. Öğrenci, memur ve işçileri Erdoğan’ın mitinglerine taşıyan ve mesaiden muaf tutan iktidar, önceki gün Adıyaman’da gençlere polislik mülakatlarında yardımcı olma sözü karşılığında mitinge davet etmesi ‘bu kadar da olmaz’ dedirtti!

YEREL BASINDAN DERHAL KALDIRILDI!

Adıyaman Gençlik Merkezi Müdürü A.T.’nin “24. DÖNEM PÖH ALIMI” adlı bir WhatsApp grubuna yazdığı mesajla gençleri Erdoğan’ın mitingine davet ederken, karşılığında ise daha önce verdiği Polis Özel Harekât mülakatlarında yardımcı olma sözünü (torpil) ise yeniliyor. WhatsApp yazışmalarının yerel basında haber yapılması üzerine talimatla haberlerin derhal yayımdan kaldırıldığı da belirtildi. Skandalın ortaya çıkması üzerine Adıyaman yerel halkı tepki gösterirken, vatandaşların çoğu ise “Partili cumhurbaşkanından sonra partili polisler” yorumunda bulundu.

İŞTE O SKANDAL MESAJIN TAMAMI

“Arkadaşlar sa herkese hayırlı cumalar nasılsınız? Bugün en geç 13.30’da miting alanında en ön tarafta bize ayrılan yerde olacağız. Sizler de gelin, rica ediyorum beni kırmayın. Bu grupta 101 kişi var. Herkes kendisiyle en az 1 kişi de getirsin. Sayın cumhurbaşkanımızı, reisimizi ve bize her zaman sahip çıkan, her konuda yanımızda olan Adıyaman gençlerinin abisi Ahmet Aydın’ı bağrımıza basacağız. Beni bugün yalnız bırakmayın, benim için bugün namus meselesi gibi bir şey. En ön taraflarda yerimizi alarak orayı inletmemiz lazım özellikle Ahmet Abimiz çıktığında. Bunu bugün yaparsanız dileyin benden ne dilerseniz. Bazı haysiyetsiz vicdansızlara inat bunu yapacağız orda. Zaten diğer WhatsApp gruplarımıza da yazdım, orda 500 kişi ön tarafta biz olacağız inşallah. Size çok güveniyorum inşallah beni yanıltmazsınız. BURADA KİMSE OKULA FALAN GİTMESİN, DEVAMSIZLIK ASLA SORUN OLMAZ. Ben hallederim. Herhangi bir PÖH (Polis Özel Harekât) ALIMINDA SİZE SÖZLÜ VE SPOR MÜLAKATLARINDA YARDIMCI OLACAĞIMIN SÖZÜNÜ YİNE VERİYORUM. BUNDAN ŞÜPHENİZ ASLA OLMASIN. SİZİ MUTLAKA BEKLİYORUM BEN A. HOCA.”

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.