Kocaeli İl Sağlık Müdürü Örnek çalışmalara öncülük ediyor – DÜNYA

26 Aralık 2020 – 20:13 – Güncelleme: 26 Aralık 2020 – 23:20

Kocaeli Sağlık İl Müdürü Operatör Dr. Yüksel Pehlevan daha önce Başhekimliğini yaptığı Gölcük Necati Çelik Hastanesinde yapmış olduğu başarılı çalışmalar ve pandemi sürecince aldığı önlemlerle hem halkın hem de amirlerin takdirlerini kazanmıştı. Gölcük Necati Çelik Hastanesini yaptığı olağanüstü çalışmalarla  büyükşehirlerdeki hastaneler seviyesine getirmişti. 

Pehlevan çalışkan, akılcı ve çözüme odaklı bakış açısıyla Gölcük Necati Çelik Hastanesindeki  vucuda getirdiği Örnek çalışmalardan dolayı Kocaali Sağlık İl Müdürlüğüne terfi ettirilmişti. Yeni görevine gelir gelmez Kocaeli’ndeki sağlık kurumları hakkında bilgi alarak bu bilgilerin ışığında İl valisi ve diğer kurum  müdürleriyle koordinasyonlu çalışmaya başlamıştı. 

Ülkemizdeki salgının tehlikeli hal almasıyla inceleme  ve önlem alma konularında kurumlarıyla sıksık  bilgi paylaşımında bulunmaya başladı. 

25 Aralıkta  Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan, saha denetimlerini ara vermeden sürdürmeye devam etti.

Kamuoyunda çalışkan ve dinamik kişiliğiyle tanınan Pehlevan,  Gölcük ilçesini ziyaret ederek birtakım değerlendirme ve incelemelerde bulundu.

İlk olarak Gölcük Halıdere Toplum ve Ruh Sağlığı Merkezini inceleyen Pehlevan, yetkililerden merkezde yapılan çalışmalarla ilgili güncel bilgiler aldı, çalışan personellere görevlerinde kolaylıklar diledi.

Ardından Gölcük Necati Çelik Devlet Hastanesini ziyaret eden Pehlevan’a Kamu Hastaneleri Hizmetleri Başkanı Uz. Dr. Ahmet Sarıışık ve Başkan Yardımcısı Dr. Serhat Karatepe eşlik etti. Başhekim Uz. Dr. Sertan Acar tarafından Pehlevan’a ilgili merkezlerde gerçekleştirilen çalışmalar ve son durum hakkında bilgilendirme yapıldı.

Kocaeli İl Sağlık Müdürü Op. Dr. Yüksel Pehlevan ve beraberindeki heyet, Körfez Devlet Hastanesini ziyaret ederek bir takım değerlendirmelerde bulundu.

Hastane yöneticilerinden yapılan çalışmalarla ilgili bilgiler alan Pehlevan, özveriyle görev yapan sağlık çalışanlarına teşekkür etti, görevlerinde kolaylıklar diledi.

Kocaeli’de koronavirüsle mücadele çalışmaları kararlılıkla devam ederken, vatandaşlara sunulan poliklinik, muayene, ameliyat, görüntüleme gibi diğer sağlık hizmetleri de kesintisiz olarak sunulmaya ve geliştirilmeye devam ediyor.

Kocaeliler Sağlık İl Müdürü Yüksel Pehlevan’ın ara vermeden sürdürdüğü saha ziyaretlerinden çok memnun.

Kamudannethaber.com olarak sitemize ulaştırılan bun memnuniyetten ve vatandaşların mağduriyetlerini hemen çözüme bağlamaya çalışan örnek sağlık müdürüne teşekkür etmeyi borç biliriz.

Sahibi ve yazı işleri müdürü

Mehmet Arslan 

Kamudannethaber.com

 

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.