TES Antalya ŞB Başkan Yrd. Yazarımız K. Demirel’in haklı tepkisi – SENDİKA

17 Temmuz 2021 – 13:38 – Güncelleme: 17 Temmuz 2021 – 13:55

Türkiyenin milli değerlerine saygılı ve tavizsiz tutumuyla dikkat çeken Kamu- Sen Konfedarasyonuna bağlı hassas eğitimcilerin oluşturduğu Türk Eğitim- Sen Fedarasyonunun Antalya 2 Nolu Şube Başkan Yardımcısı yazarımız Kadriye Demirel Türk Milletinin vicdanını yaralayan Hilal Kaplan atamasına tepki gösterdi.

Demirel tepkisini:

“Devletin kanalı TRT kimlere emanet edilmiş!

Hilal Kaplan; methiyeler düzdüğü Gülen Abisi, Ahmet Abisi, Nazım Abisi, Hrant Abisi, Rakel ve Gülten Ablalarından aldığı derslerle ya da SARI-KIRMIZI-YEŞİL paçavranın altındaki PKK’nın çizgisiyle TRT’ yi yönetip TRT’de “KATİL DEVLET” diye slogan mı attıracak acaba? TÜRK BAYRAĞI adının değişmesi için propaganda aracı olarak TRT’yi mi kullanacak? Hilal Kaplan’ın yüce Türkiye Cumhuriyeti Devletimizle ilgili söylemleri, FETÖ sevgisi, SARI-KIRMIZI-YEŞİL hayranlığ unutuldu mu?

TRT yüce Türk Devleti’nin resmi, nitelikli ve milli kanalıdır. Milli değerlere saygılı ve tüm yüreği ile yüce Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ne bağlı, devleti ve milleti ile bölünmez bütünlüğü ilke edinmiş olanlara emanet edilmelidir.

Türkiye Cumhuriyeti Devleti’nin dokunulmazları ve değerleri ile sorunları olanların TRT’nin yönetiminde olması vicdanları huzursuz etmektedir” şeklinde dile getirmiştir.

About admin

Check Also

Meksika’da sıcak havanın etkisiyle orman yangınları yüzde 45 arttı

Meksika’da etkili olan sıcak hava dalgası orman yangınlarını tetikledi. Ülkedeki 9 eyalette son günlerde hava …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.